Relacja z pobytu we Francji – projekt Droga do lepszych kompetencji

W dniach od 24 do 28 kwietnia 2023 r. odbyła się wizyta we Francji w celu obserwacji prac w ramach projektu „Droga do lepszych kompetencji” finansowana ze środków programu Erasmus Plus.

Organizacją goszczącą było Stowarzyszenie Francusko-Polskie Cotes d’Armor – Warmia i Mazury z siedzibą w Saint Brieuc (region Bretania), które zorganizowało obserwację pracy w zakresie kompetencji cyfrowych. Dodatkowo, wizyta była okazją do wielu spotkań z organizacjami pozarządowymi z regionu Bretanii z którymi współpracuje Stowarzyszenie DROGA tj. ADIJ22, Rich’ESS i Centre d’Information sur les Droits des Femmes et des Familles Cotes d’Armor.

Pobyt był również okazją do przygotowania się do współpracy w zakresie przygotowania nowych projektów finansowanych ze środków programu Erasmus Plus.

Job shadowing stanowił ostatni element projektu. Projekt został zamknięty z dniem 30 kwietnia 2023 r.

Poniżej relacja zdjęciowa z pobytu we Francji: