DROGA i Rich’ESS en tournée!

W dniach 20-21 listopada br. odbyła się wizyta studyjna Patrice Henaff, Dyrektora Zarządzającego Stowarzyszenia Rich’ESS (Francja), której celem było umówienie możliwości nawiązania współpracy, tworzenia partnerstw do wspólnych przedsięwzięć i projektów z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu Warmii i Mazur: Kobieta na Plus (Ruciane Nida), Fundacja dla dzieci i młodzieży Kółko Graniaste (Olsztyn), Stowarzyszenie ARKA (Olsztyn), Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Morągu.

Rich’ESS jest stowarzyszeniem, którego misją jest rozwój sektora ekonomii społecznej w departamencie Cotes d’Armor (Francja) oraz wspieranie rozwoju usług na rzecz społeczności lokalnych w tym regionie.

Więcej na temat działalności stowarzyszenia Rich’ESS: