Spotkanie sieciujące SPLOT wartości

W dniach 15-16 marca w Olsztynie odbyło spotkanie sieciujące organizacji współpracujących w ramach projektu SPLOT wartości. W trakcie spotkania pracowaliśmy nad podnoszeniem kompetencji organizacji pozarządowych w kontekście promocji praw człowieka. Spotkanie zostało zorganizowane przez operatora grantów SPLOT wartości stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych z Białegostoku oraz stowarzyszenie FOSA z Olsztyna. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: Stowarzyszenia DROGA, Stowarzyszenia Kobieta Na Plus z Rucianego Nida, Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny”, Stowarzyszenie Przyjaciół Słomianki, Stowarzyszenie Teraz My, Stowarzyszenie Potrzebni na Plus, Fundacja REYBUDHELP, Fundacja Sztuka i Dom, Fundacja Żywa Przestrzeń.